...bo pracować można
z przyjemnością...

  


cennik kas i drukarek fiskalnych               cennik wag               cennik rolek do kas              druki/przepisy do pobrania 

Najczęściej wybierane modele wag (ceny netto):

 

 

 

Wagi niekalkulacyjne

 


Płaska waga elektroniczna. Zasilanie i przesyłanie masy towaru do kasy odbywa się za pomosą jednego przewodu (oprócz Elzab Mini). Przesyłanie wyniku ważenia do kasy za pomocą klawisza na wadze lub kasie. Obciążenie maksymalne 15kg.

 


Płaska, elektroniczna waga kontrolna. Dwa duże, podświetlane wyświetlacze LCD. Zasilanie z sieci lub z wbudowanego akumulatora. Zakres ważenia 3, 6 lub 15 kg.

 

 

 

 

Wagi kalkulacyjne

 


 

Waga ELZAB Prima K w wersji płaskiej  lub z wysięgnikiem wyposażona jest w dwa alfanumeryczne wyświetlacze umieszczone w obudowie wagi.  Waga dzięki możliwości zapisania w niej bazy towarowej z kasy umożliwia wytwarzanie za pomocą klawiatury wagi pozycji sprzedaży kasach marki ELZAB.

 


Płaska, elektroniczna waga dwuzakresowa. Jeden wyświetlacz LCD z możliwością dołączenia dodatkowego. W całości ze stali nierdzewnej, dopuszczona do kontaktów z żywnością. Automatyczny przesył wyniku ważenia eliminuje błędy ręcznego wprowadzania. Wynik ważenia może być przesyłany poprzez naciśnięcie klawisza na wyświetlaczu wagilub  na kasie. Obciążenie maksymalne 15kg.

 

 

 


Duże, podświetlane wyświetlacze LCD. Wbudowany akumulator zapewniający do 100 godzin pracy bez zasilania sieciowego. Możliwość pracy w temperaturach ujemnych do -10° C. Wersje z literą "S" - płaskie, z literą "T" - z wysięgnikiem, z literami "RS" - z portem RS umożliwiającym podłączenie wagi do kasy. 

 

 

 

 

Wagi do zabudowy


 

Waga do zabudowy z możliwością zainstalowania w niej czytników kodów kreskowych Magellan 2300HS lub Zebex Z-6182. Saturn 2 łączy w jednej obudowie funkcje wagi i czytnika kodów kreskowych. Dzięki temu poprawia się komfort i szybkość pracy kasjera, ponieważ operacja ważenia i skanowania odbywa się w tym samym miejscu. W standardzie kosz, który umieszcza się w otworze wyciętym w blacie.

 


Wago-skaner Saturn H, czyli waga Saturn 2 zintegrowana ze skanerem MS7625 Horizon. Kosz, który umieszcza się w otworze wyciętym w blacie, ułatwia szybki montaż urządzenia i ma wpływ na estetykę i wygodę pracy. Cena zestawu przy zakupie poszczególnych elementów oddzielnie: 3280 zł.

 


Uniwersalne rozwiązanie szalki sprawia, że waga może pracować jako wolnostojca lub też wbudowana w blat stanowiska kasowego. Waga wyposażona jest w zewnętrzny wywietlacz LCD montowany na obracanym słupku o regulowanej wysokości. Obciążenie maksymalne 15kg.    

 

 

 

 

Wagi pomostowe

 


Waga pomostowa z panelem elektroniki na słupku. Duży wyświetlacz LCD z podświetlaniem. Może być zasilana z sieci lub z wbudowanego akumulatora. Waga pomostowa znajduje szerokie zastosowanie jako waga kontrolna do ważenia artykułów na zapleczu placówek handlowych różnej wielkości. Zakresy ważenia 60, 150, 300 kg.

 

 

 

 

 

 


Jest  wagą elektroniczną, wykonaną z materiałów najwyższej jakości, pokrytych dodatkowo trwałą i odporną na trudne warunki pracy powłoką galwaniczną. Szalka wykonana jest ze stali nierdzewnej. Wyświetlacz: na przewodzie, LED (wysokokontrastowy, wysokość cyfr 14mm) Dostępne wersje z szalką 400x500mm lub 800x800mm oraz z obciążeniem maksymalnym 60. 150 lub 300 kg.

 

 

 

 


cennik kas i drukarek fiskalnych               cennik wag               cennik rolek do kas              druki/przepisy do pobrania 

<< wróć

 

 

Nowa cena wagi Elzab Prima                                   godło Teraz Polska dla Elzab K10

Projekt i wykonanie:
Projektowanie stron www
Bezpłatny dojazd dla klientów z miast: Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Knurów, Pyskowice, Chorzów, Katowice, Rybnik, Mikołów, Żory i innych w aglomeracji śląskiej.